Mieszkanie na sprzedaż
674 850 EUR
5 122,98 EUR/m2
Dubaj,
2 pok., 131,73 m2
img
Nr oferty: 2979/6038/OMS
Piętro:
10/10
Typ mieszkania:
Apartament, Jednopoziomowe
Stan mieszkania:
Idealny
Typ kuchni:
Rok budowy:
2018
Rodzaj:
Budynek apartamentowy
Materiał:
Beton
Rynek:
Pierwotny
Stan prawny:
Opis
Inwestycja z 14% stopą zwrotu - o szczegóły pytaj doradcę: +48 530 083 333

NASZE CENY SĄ TAKIE JAK U DEWELOPERA!

Nowy, bardzo luksusowy apartament o powierzchni 131,73 m². Apartament w pełni wyposażony - wszystkie materiały najwyższej jakość
Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, aneksu oraz łazienki. Salon wraz z aneksem jest przestronny, jasny i słoneczny. Z salonu wychodzimy na wspaniały balkon ze wspaniałym widokiem na panoramę Dubaju.

Proponowany apartament, to jeden z wielu Projektu Mina. Termin oddania: IV kwartał 2018 roku. Mina, to 179 apartamentów w ekskluzywnej części miasta. Apartamentowiec z własnym, bezpośrednim dostępem do plaży.

Inwestycja w Dubaju, jest to oferta dla specyficznego inwestora. Dubaj jest dynamicznym rynkiem nieruchomości i wciąż powoduje rosnące zainteresowanie deweloperów, którzy tworząc podaż, generują niebagatelne obroty. Generalnie istniejące zapotrzebowanie jest napędzane przez kluczowy czynnik; szacuje się, że populacja Dubaju do 2030 roku osiągnie poziom aż 6 mln ludzi.

Dlaczego warto inwestować w Dubaju?

Zbliżające się EXPO 2020 i towarzyszące tej imprezie zainteresowanie, spowoduje wzrost liczby turystów. Przewiduje się, że ponad 25 mln ludzi w czasie trwania EXPO 2020 odwiedzi Dubaj, co będzie miało znaczący wpływ na infrastrukturę oraz ceny nieruchomości. Dlatego już teraz zakłada się, że stopa zwrotu wyniesie 14%.

Dlatego alternatywą dla inwestycji związanych z nieruchomościami w Polsce, może być inwestowanie za granicą. Apartamenty w Dubaju, to wyjątkowo atrakcyjna propozycja. Dlaczego? Oto klika powodów:
1. Ceny luksusowych apartamentów w Dubaju są porównywalne do tych występujących w Polsce; jako jedyni w naszej części Europy posiadamy taką ofertę.
2. Udzielamy wsparcia w zakresie zakupu nieruchomości; przygotowanie dokumentów, procedury oraz prezentacje – organizacja przelotu i opieka agencyjna.
3. Zabezpieczymy wynajem i obsługę apartamentu przez okres 3 lat; remonty i rozliczenia – wysoka stopa zwrotu.
4. Pomagamy w sprzedaży nieruchomości.

Kupujący apartament w Dubaju inwestor, staje się jego wyłącznym właścicielem. Oferujemy pomoc, nadzorujemy proces uzyskania notarialnego aktu własności we współdziałaniu z deweloperem oraz z urzędami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

KORZYSTAJĄC Z NASZEGO WSPARCIA, ZYSKUJESZ POMOC PROFESJONALISTÓW!

Nie musisz pamiętać o terminach, o dokumentach, które trzeba przygotować. My wszystkiego dopilnujemy, wszystkim się zajmiemy; Ty tylko wybieraj swój luksusowy apartament.

Co zrobimy dla Ciebie? Między innymi umówimy spotkania-ustalimy dogodne dla Ciebie terminy, przygotujemy dokumenty i sprawdzimy wszystko. Jak już zdecydujesz, jak już wybierzesz swój apartament, to także zajmiemy się wszystkim; zorganizujemy przelot do Dubaju, zaopiekujemy się Tobą na miejscu, pokażemy Ci wszystko i zadbamy, aby Twój pobyt w Dubaju był pełnym wrażeń niezapomnianym przeżyciem. Ty tylko odbieraj od nas telefony:-)

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się: +48 530 038 333 lub e-mail: j.bluj@house-invest.pl, na pewno coś zaproponujemy:)

MY NA PEWNO JESTEŚMY Z TOBĄ!

Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej: www.house-invest.pl.

BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej! Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości!

Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych. Więcej o tym tutaj: www.profit.house-invest.pl.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.
64876345 64876375 64876376 64876377 map